שלט לבית בעיצוב אישי

למידע נוסף

זוהי הקדמה לשלט שישמש לזיהוי ביתו של אדם זה

העיצוב של השלט הזה הוא די פשוט ומינימליסטי. הוא כולל צורת מלבן עם פינה מעוגלת אשר עוצבה בצבע כחול, ויש עליו גם האות "P" בצבע לבן. הטקסט "בית עיצוב אישי" נכתב בצד שמאל של מלבן זה, בעוד שיש שני מלבנים קטנים יותר משני צידיו עם הטקסט "לפי [שם]" כתוב בתוכם.

שלט לבית בעיצוב אישי הוא דרך מצוינת להראות את האישיות והסגנון שלך. אתה יכול למצוא שלטים אלה בצורות, גדלים, צבעים ועיצובים רבים ושונים. הם מושלמים לכל חלל בית או משרד.

ישנן דרכים רבות ושונות בהן תוכלו להשתמש בשלט ביתי בעיצוב אישי. אתה יכול לשים אותם בחצר הקדמית שלך כדי לקבל את פני המבקרים לבית שלך עם מגע אישי. או שאתה יכול לשים אותם במשרד שלך כתזכורת שזה המקום אליו אתה הולך לעבוד קשה מדי יום.

החומר הפופולרי ביותר עבור שלטים אלה הוא מתכת מכיוון שהיא יציבה ועמידה. אבל אם אתם מחפשים משהו קל יותר, יש גם אפשרויות מעץ או פלסטיק שיהיה קל יותר להזיז בבית או בחלל המשרד.

 

עיצוב שלט לבית שלך הוא דרך מצוינת לבטא את האישיות שלך

ישנן דרכים רבות ושונות לעצב את השלט שלך, אך אחת הפופולריות ביותר היא השימוש באותיות ויניל. כיתוב ויניל הוא דרך לגרום לשלט שלך להחזיק מעמד זמן רב יותר וגם להיראות מקצועי יותר.

כיתוב ויניל יכול להיות מיושם על כל משטח, אבל במקרה זה נמרח אותו על עץ.

ראשית תצטרכו לרכוש חתיכת עץ שתהיה גדולה מספיק לאותיות שתרצו על השלט.

אז תצטרך קצת ויניל ואקדח מוליך או מגב.

הנח את הויניל על הלוח באמצעות אקדח מוליך או מגב, ולאחר מכן קלף את הגיבוי והנח אותו על הלוח במקום שבו אתה

שלט הבית בעיצוב אישי הוא דרך מצוינת להראות את האישיות והיצירתיות שלך. זו גם דרך מצוינת לגרום לבית שלך להתבלט מהשאר. תוכלו למצוא זאת אצל עדן חותמות

למי שמחפש קצת השראה, הנה כמה מהעיצובים המותאמים אישית הטובים ביותר שנתקלנו בהם:

1) השלט "הבית הזה מוגן על ידי": השלט הזה הוא הצגה בסדרת ספרי הילדים, "המפלצת בסוף הספר הזה". השלט נוצר על ידי מוכר Etsy, JillianBourque.

2) שלט "ברוך הבא": ניתן להתאים את השלט הזה עם אותיות וצבעים לפי בחירתך. הוא נוצר על ידי מוכר Etsy, LarkandJade.

3) השלט "בית מתוק בבית": זה פשוט עדיין

עיצוב שלט לבית הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לבטא את הסגנון האישי שלך. התאם אותו עם הצבע, סגנון האותיות והגופן האהובים עליך.

העיצוב יכול להיות פשוט או מסובך ככל שתרצו. אתה יכול להשתמש במילה או ביטוי בודד או שאתה יכול לכתוב מוטו שלם. האפשרויות אינסופיות!

למידע נוסף

גלילה לראש העמוד