קינוחים לאירועים – רעיונות מיוחדים וייחודיים

למידע נוסף

נמאס לכם לראות כל פעם מחדש את אותם הקינוחים בכל האירועים? על מנת שיהיה אפשר לייחד את האירוע תהיה חובה לחשוב על אופציות שונות ומגוונות. תוכלו להביא לאירוע שלכם כל מיני קינוחים שונים, כאלה שלא רואים אותם באירועים אחרים. זוהי הדרך היחידה בה תוכלו להפוך את האירוע שלכם לאירוע שאף אחד לא ראה כמותו. כמובן שתוכלו לצד הקינוחים לשלב עוד כל מיני תוספות מעניינות שיסקרנו את האורחים. אך זה ידוע כי קינוח טוב ומקורי תמיד עושה את העבודה לעומת דברים אחרים שנשכחים במהרה. החלטנו להרים את הכפפה ולהציע לכם כמה רעיונות לקינוחים מיוחדים במינם. רוצים לראות עוד קינוחים מקוריים? תוכלו להיכנס לאינסטגרם של גלידת נווה צדק.

שיפודי פירות

במקום לשים מגש שלם של פירות במרכז השולחן יהיה אפשר להגיש את הפירות בדרך יצירתית. הדרך הכי טובה באמצעותה יהיה ניתן להגיש את הפירות תהיה בשיפודים. מדובר על שיפודים שבכל אחד מהם תוכלו לשלב כמה פירות שונים בהתאם לאורחים אותם הזמנתם. כך כל אורח יודע כי בכל שיפוד שהוא טועם נמצאים כמה סוגי פירות. קינוחים לאירועים צריכים להיות קינוחים ששוברים את כל המוסכמות הקיימים. אל תשכחו כי בסוף זה מה שמגיע עם האורחים כאשר הם עוזבים את האירוע בסוף הערב. האוכל חייב להיות אוכל שמשאיר אותם פעורי פה ומופתעים לטובה.

דוכן גלידות

אין קינוח יותר טוב מאשר גלידה איטלקית איכותית שמוגשת לאורחים במסגרת האירוע. לא מדובר על גלידה קנויה או על גלידה קפואה שמאבדת מהייחודיות שלה. כאן אתם מקבלים גלידה שמוכנת בהתאמה אישית עבור כל אחד מהאורחים שלכם. הביאו את עמכם למצב בו אתם מפנקים את האורחים על באמת. עם הגלידה הטעימה של גלידת נווה צדק, אין סיבה שהאורחים שלכם לא ירגישו מיוחדים במינם. הם יראו כי בחרתם בשבילם גלידה טעימה וגם בריאה, כזאת שלא יישכחו אותה כל כך מהר. הטעמים הם טעמים מיוחדים אותם תוכלו לראות רק בגלידת נווה צדק ולא באף גלידריה אחרת.

יוגורט מרענן

עוד אופציה מעולה לפנק את האורחים באירוע תהיה לתת לכם גביע עם יוגורט טעים במיוחד. יש אורחים שמעדיפים לאכול יוגורטים ולא גלידות, תוכלו לתת להם לבחור. אתם רק צריכים לבחור איזה שילוב של יוגורט יהיה הכי מתאים להם. בגלידת נווה צדק תמצאו את כל האפשרויות שרק עולות לכם לראש. המטרה היא שהאורחים הם אלה שיעשו את הבחירה באירוע עצמו, בלי שהם ירגישו שכופים עליהם. כמובן שתוכלו לשלב עוד כל מיני אופציות אחרות שיהפכו את האירוע ליחיד ומיוחד. אך בכמה אירועים ראיתם שיש יוגורט אותו האורחים יכולים לאכול? לא הרבה. זה הופך את ההרגשה להרגשה שכמותה אף אחד לא חווה קודם לכן. 

קרדיט תמונה: Be an frame- anna be

למידע נוסף

גלילה לראש העמוד