פרסום ממומן בגוגל VS קידום אורגני בגוגל

למידע נוסף

כל מי שיש לו אתר באינטרנט ישאל את עצמו בדיוק את השאלה הזאת. האם עדיף לעשות קידום אורגני או שכדאי לעשות קידום ממומן? כבר עכשיו נספר לכם כי אין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת. המציאות מלמדת אותנו כי כל פעם אפשרות אחת יכולה להיות עדיפה על פני האפשרויות האחרות. לפרסום ממומן בגוגל יש את היתרונות שלו, כאלה שיכולים לשכנע אתכם לבחור בו. אך הקידום האורגני בגוגל מביא איתו פלוסים שלא תמצאו באף אחת מהאפשרויות האחרות. אנו כאן על מנת להסביר לכם מתי תצטרכו ללכת על פרסום ממומן בגוגל ומתי על קידום אורגני בגוגל.

 

מתי כדאי לעשות פרסום ממומן בגוגל?

אחד מהיתרונות הכי בולטים של פרסום ממומן בגוגל זה שהוא מאפשר לראות תוצאות כאן ועכשיו. משמעות הדבר שאם אתם רוצים להשיג תוצאות מיידיות, זוהי תהיה הבחירה הטבעית. הרי קידום אורגני בגוגל לוקח זמן, אנו מדברים על חודשים ארוכים עד להשגת התוצאה המושלמת. פרסום ממומן מהצד השני יאפשר לכם לראות את האתר בראש התוצאות בגוגל על המקום. מעבר לכך הבחירה הזאת מעולה לקמפיינים שאמורים להיות זמניים בלבד. לא כל קמפיין שתעלו לאוויר יהיה כזה שצריך לתת תוצאות לטווח הזמן הרחוק. אם אתם יודעים שהפרסום הוא לזמן מוגבל זוהי בחירה שתביא אתכם למקום הרצוי בשבילכם. 

 

באילו מקרים להעדיף קידום אורגני בגוגל?

מה שיגרום לכם לבחור באפשרות של קידום אורגני בגוגל הוא הראייה לטווח הרחוק. כמו שלא רוכשים אחסון Cloudways מתוך ראייה לטווח הקצר, כך גם בהקשר של קידום. אם אתם יודעים שאתם רוצים לפרסם אתר שנים ארוכות, לא תוכלו להרשות לעצמכם לשלם על קידום ממומן. רק חברות גדולות עם תקציבי עתק יכולות להרשות לעצמן לעשות זאת מבלי להיפגע. קידום אורגני יאפשר לכם לקדם את האתר למקומות הראשונים בתוצאות הדירוג תוך ראייה קדימה. בו בזמן לא תמצאו את עצמכם משועבדים לגוגל כמו שהייתם משועבדים אילולא הייתם עושים פרסום ממומן. כל עוד תמשיכו לתחזק את האתר הוא ישמר על הדירוג הגבוה שלו.

 

למה לבחור שאפשר לשלב גם וגם

הרצון לבחור בין קידום אורגני לבין פרסום ממומן בגוגל הוא מובן. אך המון בעלי אתרים מבינים כי הם יכולים לשלב בין הקידום האורגני לקידום הממומן בקלות רבה. בתור התחלה הם הולכים על הפרסום הממומן כדי לקבל את החשיפה הראשונית לאתר. לאחר מכן הם כבר נותנים דגש מרכזי לקידום האורגני שמתחיל לתת את אותותיו. שילוב נכון בין שתי האפשרויות האלה יכול לעלות אתכם במהרה על דרך המלך. תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם יכולים להיות רגועים בכל מה שנוגע לנושא הזה. מגיע לכם לדעת כי האתר שעבדתם עליו המון זמן יקבל את החשיפה הרצויה מבחינתכם.    

למידע נוסף

גלילה לראש העמוד