מאפי קיטו אוכל בריא וחשיבות הובלתם בקירור

למידע נוסף

רוצים לשפר את איכות החיים שלכם? להפחית פחמימות ולהעלות את רמת הערכים התזונתיים האחרים? היום זה אפשרי – עם סדרת המאפים הבריאה של חברת קיטו, המגיעה במשלוחי קירור עד הבית, גם אתם יכולים להנות מאיכות של מוצרים בהקפאה ברמה גבוהה!

מהם מוצרי קיטו ולמה חשוב לצרוך מהם?

המאפים של החברה כמו לחמניות קיטו ומוצרים אחרים עשויים מחומרים מזינים ובריאים והינם דלים בפחמימות אך עשירים בסיבים תזונתיים ושומן בריא. מאכלים אלו ואחרים מכונים לעיתים "מזון על" בשל התרכובת המיוחדת והעשירה של ערכים תזונתיים החיוניים לבריאות גופנו. אלא שלא תמיד קל להשיג את המוצרים האלה, לא תמיד הם מובלים בקירור המתאים ולא מגיעים טריים וטובים לרשתות השיווק.

זה למה אתם חייבים לצרוך את שירותנו פריזבי משלוחים בהקפאה, החברה המובילה בישראל לשינוע של סחורות איכות כמו מזון על, לחמניות קיטו ומוצרי בריאות נוספים שצריכים שינוע בטמפרטורה מבוקרת.

למה להוביל מוצרי מזון בקירור?

ישנם מוצרי מזון שהאיכות שלהם מאוד מושפעת מרמת הטמפרטורה – מרגע ייצורם ועד הגעתם לרשתות המזון והסופרים. הטמפרטורה ומרכיבי סביבה אחרים מהווים גורם מכריע מבחינת הטריות, האיכות והרמה הנאותה וההיגיינה של המוצרים. כאשר אתם שוכרים את שירותי המשלוחים של פריזבי משלוחים בהקפאה, אתם יכולים להיות בטוחים, כי הסחורה שהזמנתם, בין אם אתם עסק המספק מוצרי קירור או לקוחות פרטיים המעוניינים בסל מוצרי מזון ישירות לבית, מגיעה ברמה הכי גבוהה שיש.

שומרים לכם על איכות המוצרים לאורך כל הדרך

רשתות מזון מובילות בישראל אמנם מספקת מדי פעם סחורות כמו מזון על, אך בהיקפים מאוד קטנים ולא תמיד הן מבטיחות את רמת האיכות והטריות של המוצר. רק מי שבוחר לבצע משלוח דרך פריזבי משלוחים בהקפאה כמו לחמניות פילו ומוצרי מזון על אחרים הצריכים שינוע בקירור יכול לראות את ההבדלים המשמעותיים. כאן החברה מתחייבת לשמור על הובלת המוצר בקירור ובחירת הטמפרטורה ותנאי השינוע האופטימליים ביותר. יש לנו ציוד הובלות ובקרי טמפרטורה ולחות שיוודאו כי הסחורה שלכם נשמרת לכל אורך הנסיעה – מרגע ההעמסה ועד הפירוק.

מה חברת ההובלות פריזבי מתחייבת לכם?

במידה ובחרתם בשירותי ההובלה בקירור של פריזבי, אתם יכולים להיות בטוחים כי

          הובלת המוצרים נעשית בצורה האופטימלית ביותר תוך שמירה על בקרה טמפרטורה ולחות שהכי מתאימים לכל סוג של מוצר

          אחסון של כמות סחורה על פי דרישת הלקוח

          שינוע בטיחותי תוך הקפדה על אחסון והגנה בזמן הנסיעה מפני טלטלות הדרך

          הגעה ליעד בזמנים תוך שמירה קפדנית על לוח הזמנים

          תקשורת חיובית, אדיבה ונאותה עם הלקוחות באופן תדיר

          לקיחה בחשבון של כל האינטרסים של הלקוח

          מספקת לכם מגוון רחב של מוצרי איכות – לחמניות קיטו, בצקים, מאפים ועוד

אז אם אתם מעוניינים במשלוח של מוצרי בריאות שצריכים הובלה בקירור, מוצרי סופר לחנות שבבעלותכם ולא מוכנים להתפשר על דבר – חברת פריזבי משלוחים בהקפאה תשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

 

למידע נוסף

גלילה לראש העמוד