כיצד לבחור בושם לאישה – כל המידע הרלוונטי

למידע נוסף

אין ספק כי אחד הדברים החשובים ביותר לנשים הוא הטיפוח העצמי שלהן. כחלק מהטיפוח העצמי שלהן נשים דואגות לשמור על ריח טוב לאורך כל היום על ידי שימוש בבשמים לנשים. כל אישה אוהבת סגנון אחר של ריח ובשל כך תהליך החיפוש אחר הבושם המתאים אינו פשוט כלל, גם המגוון הרחב וכמות המותגים העצומה לא מקלים על התהליך. 

במאמר זה תוכלו למצוא טיפים יעילים ומידע חיוני בכל הנוגע לבחירת בשמים לנשים. המידע שקיים במאמר זה יעזור לכם בפעם הבאה שתחפשו אחר בושם שמתאים לכן. 

 

טיפים לבחירת בשמים לנשים

ריכזנו עבורכן מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את הבושם המושלם עבורכן בצורה הטובה ביותר. 

  • בראש ובראשונה חשוב מאוד לזכור כי רמת ה-ph בעור שלנו משתנה בין אדם לאדם, בשל כך בושם מסוים יכול להריח שונה לחלוטין על שני בני אדם שינסו אותו. לכן כאשר אתם בוחרים בושם חדש זכרו כי עליכם לבחור פה בהתאם לחוויה האישית שלכם ולא על פי חוויה של אדם אחר. 
  • נשים מסוימות יעדיפו להשתמש בבשמים בעלי ריכוז נמוך של אלכוהול לשגרה היום יומית שלהן ואת הבשמים בעלי הריכוז הגבוה יותר הן יעדיפו לשמור למקרים מיוחדים. 
  • ספריי לגוף – ברוב המקרים ריכוז האלכוהול בספריי גוף יהיה 1% בערך, שימוש בספריי גוף מעניק תחושה מרעננת במהלך ימים חמים, לאחר פעילות גופנית וגם בשימוש שגרתי לאורך היום.

 אצלנו בקוסמטיקס תוכלו למצוא ספריי גוף של המותגים המובילים ביותר במחירים המשתלמים ביותר שתוכלו למצוא. 

  • אם אתן לא בטוחות איזה בושם אתן רוצות לרכוש, אנו ממליצים לכן לרכוש מספר דוגמאות של הבשמים אליהם הכי התחברתן, לנסות אותם לאורך כמה ימים ולאחר מכן להחליט לאיזה בושם הכי התחברתם. 
  • אהבתן את הבושם שהרחתן אך הוא מרגיש לכן חזק יתר על המידה, ההמלצה שלנו אליכם בנקודה זו היא לנסות את הגרסה הקלילה יותר של הבושם. אותו דבר גם להפך, אם הרחתן בושם מסוים שאהבתן אך הניחוח שלו חלש מדי והייתן רוצות שהנינוח שלו יהיה חזק יותר וישאר לאורך זמן רב יותר, נסו את אותו בושם בגרסה המרוכזת שלו ואולי תמצאו את מה שאתן מחפשות. 
  • בחירת בושם תושפע באופן ישיר מסוג האדם שאת, במידה ואת טיפוס פעיל, את מתאמנת מספר פעמים בשבוע ונמצאת בתנועה לאורך רוב היום, בדרך כלל הבשמים שיתאימו לך יהיו בשמים בעלי ניחוחות הדריים כמו למשל: בשמים בעלי ניחוח של תפוז, בשמים בעלי ניחוח לימוני וכן הלאה. 

במידה ואת טיפוס יוקרתי יותר, את מבלה את רוב היום שלך על עקבים, בגדים מחויטים ואת משתדלת להשאיר חותם בכל מקום שאת נמצאת בו, בדרך כלל הבשמים שיתאימו לך יהיו בשמים בעלי ריכוז גבוה של אלכוהול. 

למידע נוסף

גלילה לראש העמוד