איזה זר פרחים לקנות לה? המדריך לבחירת הזר המושלם

למידע נוסף

יום הנישואים מתקרב? יום הולדת? טו באב? הולנטיין? סתם יום שישי? יום האישה? סתם כי באלכם? יש הרבה אירועים שמקובל בהם להתייחס אל בן או בת הזוג. אנחנו לא רוצים לצאת מגדריים, אבל רוב זרי הפרחים שנשלחים הם לנשים לכן נדבר כך לאורך רוב המאמר. בכל אופן, הכנו עבורם מדריך קצרצר לבחירת זר פרחים מתאים לאישה. כן, כל אישה. בואו נתחיל!

 

למה בכלל זר פרחים?

יש חנות פרחים בירושלים שטוענת שנשים הכי מאושרות אחרי שמביאים להן זר פרחים. ואנחנו נוטים להסכים איתה. בסופו של דבר, אנחנו לא יכולים לחשוב על דבר יותר כיפי מלקבל זר פרחים יפה, קלאסי או צבעוני, רענן וטרי שמפיץ ריח טוב מסביבו וגם מקשט את הבית. מי לא הייתה רוצה לקבל זר כזה מאדם אהוב? האמת שאנחנו מתרגשים אפילו רק מהמחשבה על זה. זרי פרחים הם מחווה מהממת ודרך קלאסית ועל זמנית לייצר קרבה ורגש עם נשים.

 

זר פרחים לאמא

נשים וגברים רבים נוטים לעשות משלוחי פרחים בירושלים ובשאר קצוות הארץ לאמהות שלהם בכל מיני מאורעות ואירועים: יום האם, יום האישה, ימי הולדת, יום נישואין, בחגים, כשהיא חולה, כאות תודה, סתם בשביל להזכיר לה שהם אוהבים וחושבים עליה ועוד ועוד סיבות. האמת היא שאנחנו חושבים שזה מנהג מהמם ודרך יפה מאוד להודות לאישה שנתנה בשבילנו כל כך הרבה. בכל אופן, זרי פרחים לאמא הם תמיד התלבטות, דווקא בגלל שהיא אישה כל כך יקרה וחשובה לנו. לכן הנה כמה טיפים בבחירת הזר:

  • חשבו על הצבעים – אילו צבעים יש לה בבית? האם היא אוהבת מראה קלאסי ונקי או שאולי צבעוני וססגוני?
  • סוג הפרחים – האם יש לה סוג פרחים אהוב במיוחד? למשל נרקיסים? סחלבים? ליליות? כל אלו יכולים לעזור לכם בבחירת הזר.
  • ריח – איזה ריחות היא מאוד אוהבת? נקיים? מתקתקים? אולי לבנדר? גם דרך בחירה על סוג הריח אתם יכולים לשנות או להרכיב את הזר המושלם.
  • עונתיות – אילו פרחים נמצאים עכשיו בעונה והם בשיא פריחתם? אין יותר כיף מלקבל זר פרחים של העונה שאי אפשר לקבל בשום חודש אחר בשנה.

 

זר פרחים לאהובה יקרה

זר לאישה שאתם אוהבים אהבה רומנטית צריך להיות שונה מזר לאמא. היינו הולכים על פרחים קצת יותר אייקונים בתור זר ראשון. למשל ורדים אדומים. קלאסיקה שאי אפשר לטעות איתה. או אם אתם יודעים שיש סוג פרח שהיא אוהבת במיוחד אז ללכת עליו. לחשוב על צבעים חמים ורומנטיים. כאלה שגם יעשו לה טוב על הלב אבל גם יגבירו את רמת הדופימין במוח שלה. בסופו של דבר המחוות הראשונות בין בני זוג הן אלה שהכי זוכרים והכי משמעותיות בבניית הקשר ויצירת הקרבה והרומנטיקה. לכן כדאי לכם להשקיע זמן ומחשבה ולבחור טוב.

 

זר פרחים לאחות בת דודה חברה

זרים כאלו היינו בוחרים בצבעוניות וקיציות. שילובי צבעים, סוגי פרחים וריחות. לשדר משהו צעיר, רענן ססגוני וכיפי. לדעתנו זו הבחירה הכי מתאימה ומתוקה שאפשר לעשות. ואיזה כיף להן שאתם או אתן חושבים עליהן! בכל אופן, אתם יכולים גם להשתמש בפרמטרים של בחירת הזר לאמא כמובן, אלו פרמטרים חשובים לבחירת כל זר.

 

לסיכום – זה הסימן שחיכיתם לו

איזה כיף שהקדשתם כמה דקות לקרוא על בחירת זרים חכמה ונכונה. אנחנו מקווים שהן יאהבו את הזרים שבחרתם להן. מקווים שנהנתם לקרוא, למדת וחכמתם קצת.

 

למידע נוסף

גלילה לראש העמוד